Nuo praeitų metų rudens MTC kartu su dar penkiais partneriais iš keturių Europos valstybių (Ispanijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos ir Bulgarijos) pradėjo vykdyti tarptautinį Erasmus+ projektą (angl. Trainee 2 Trained Teacher) „Profesinė pagalba mokytojui savoje mokykloje“. Projekto tikslas – stiprinti profesinės pagalbos mokytojams sistemą Lietuvos mokyklose.

Skaityti daugiau...

Komentuoti (0 Komentarai)

2013 rugpjūčio 13 d. Ugdymo plėtotės centras pasirašė sutartį su Mokyklų tobulinimo centru dėl paslaugų „Rekomendacijų ir reikalavimų modelio, pirmuosius metus dirbantiems pedagogams, sukūrimas ir įgyvendinimas“ ESF projektui „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“ teikimo.

Skaityti daugiau...

Komentuoti (0 Komentarai)

Mokyklų tobulinimo centras kartu su partneriais iš Austrijos, Portugalijos, Norvegijos, Ispanijos, Vokietijos ir Airijos 2011-2013 m. vykdė projektą „Suaugusiųjų iškritimo iš formalaus švietimo Europoje analizė“.

Skaityti daugiau...

Komentuoti (1 Komentaras)

Prisijungimas

IPImazas.png

Viešoji įstaiga "Mokyklų tobulinimo centras " įsikūrusi kultūros ir švietimo centro "Vilniaus mokytojų namai" Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 Faks. +370 5  212 7173 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis