Paskyra

 

Skaitmeninio ugdymo konsultantai

orig_portretine.png

 

Renginio data: Gruodis 10 d.
Ketvirtadienis 14:30 - 16:00 val.

 

Mokyklų vadovams, Mokytojams

  

   Peržiūros : 524

 

 

Nuotolinė tęstinė profesinio tobulėjimo programa (40 akad.val.)

Mokykloms vis intensyviau diegiant įvairias skaitmenines technologijas reikalingi skaitmeninio ugdymo konsultantai. Mokytojo pasitikėjimas naudotis pažangiomis IKT pamokoje labai svarbus. Tarptautinių tyrimų duomenimis, tikslingas IKT naudojimas gerina klasės atmosferą, bendradarbiavimą, įsiminimą, supratimą, savarankišką mokymąsi ir didina motyvaciją mokytis. Sparčiai tobulėjant edukacinėms technologijoms, atsiranda naujų, žaismingų ir įdomių IKT įrankių, kurie padeda lengviau ir paprasčiau organizuoti įdomias mokymo ir mokymosi veiklas. Tam, kad efektyviai ir tikslingai naudotų IKT pamokoje, mokytojai susipažins su įvairiais edukaciniais įrankiais ir skaitmeninių įgūdžių ugdymo metodais bei paieškos metodais. Paieškos metodas (angl. Webquest) - specialus probleminių užduočių pamokų formatas, paremtas interneto ištekliais. Visos programos metu skiriamas dėmesys mokinių veiklos vertinimui naudojant IKT.

Šią programą pabaigę konsultantai gebės įgyvendinti skaitmeninius pokyčius bei vesti mokymus mokytojams skaitmeninių technologijų klausimais. Programoje praktiškai išbandomi skirtingi mokymo procesai, scenarijai, personalizuotas mokymas, taikant skaitmenines technologijas.  

Kviečiame dalyvauti mokytojus, mokyklų vadovus turinčius skaitmeninių technologijų taikymo patirties.

Programos tikslas

Įgalinti dalyvius pamokoje taikyti į skaitmeninę kompetenciją orientuotą mokymą(si) bei aktyviai naudoti inovatyvius IKT įrankius bei scenarijus.

Programa:
 • Skaitmeninės kompetencijos ugdymo metodai ir scenarijai.
 • Skirtingų IKT įrankių vartotojo sąsaja ir bendradarbiavimo galimybėmis.
 • IKT taikymo pamokose įgūdžių lavinimas. Interaktyvių užduočių ir mokymo objektų rengimas.
 • Mokymo praktika pagrįsta IKT scenarijais. Ugdymo duomenų analizavimas.
Programos rezultatai:
 • Sužinosite, kaip planuoti ir įgyvendinti skaitmeninius pokyčius mokyklose;
 • Sužinosite, kaip rengti interaktyvias užduotis bei mokymo objektus;
 • Gausite patarimų, kaip analizuoti ugdymo duomenis, naudojant pažangias technologijas;
 • Vesite mokymus savo mokyklos mokytojams pagal suplanuotą programą;
 • Kartu su  mokymų dalyviais dalinsitės patirtimi, kuri leis palyginti skirtingų mokyklų ugdymo sprendimus ir pritaikyti geriausias Europos lygiu taikomas praktikas.
Programa vyks 2020 gruodį – 2021 sausį

mokymų grafikas:

gruodžio 10 d. 14:30 val.
gruodžio 17 d. 16:00 val.
sausio 7, 21, 28 d. 16:00 val.
vasario 17 d. 16:00 val.
Mokymai po 1,5 val.

Programą sudaro:
 • Skaitmeninių pokyčių valdymas mokykloje – 12 ak. val.; 6 susitikimai po 2 ak. val.;
 • Interaktyvių užduočių rengimo konsultacijos - 10 val. darbas grupėse. Moderuojama Office365 platformoje;
 • IKT scenarijai skirtingų dalykų pamokos“ - 18 val. konsultavimo praktika. Dalyviai konsultuos savo mokyklos arba pasirinktos mokyklos mokytojus ir pravers 1 mokymus pagal parengtą programą.

 

Programos vadovas: Norbertas Airošius yra mokytojas ekspertas, mokyklos vadovas ir sertifikuotas švietimo lyderystės konsultantas. Lektorius padeda mokykloms greičiau įdiegti informacines technologijas ugdymo procese. Jo parengtas nuotolinio mokymo kursas mokytojams yra išverstas į 23 ES kalbas. Mokytojas pedagogines ir IKT kompetencijas tobulino Oksfordo, Kipro, Tokijo universitetuose ir Vokietijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Belgijoje vykusiuose ilgalaikiuose kursuose.

Nuotoliniai mokymai.

Kaina – 180 €
(Jei iš vienos mokyklos registruojasi du ir daugiau dalyvių, mokymų kaina 170 € dalyviui.)

Mokestis turi būti sumokėtas iki mokymų pradžios, dalimis neskaidomas.
Išankstinės sąskaitos bus siunčiamos susidarius 10 dalyvių grupei.


Registracija

Jūs turite prisijungti arba registruotis svetainėje, kad patvirtintumėte dalyvavimą renginyje.
Jei kils klausimų, rašykite el.p. renginiai@mtc.lt arba skambinkite tel. 8 5 212 7183

 

Naujienlaiškių prenumerata

Paslaugų teikimo sąlygos: VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ svetainėje įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurių pagalba Jus informuosime apie mūsų organizuojamus mokymus, renginius ar pasidalinsime kita jums aktualia informacija ir naujienomis. Užsisakius naujienlaiškį, Jūsų el. pašto adresą naudosime remdamiesi Jūsų sutikimu, kurį galite bet kuriuo metu atšaukti atsisakydami prenumeratos. Tvarkant duomenis Jūsų el. pašto adresą priskirsime tam tikrai prenumeratorių kategorijai, kurią prenumeruodami pasirenkate. Tai darome tam, kad galėtume pateikti labiau individualizuotus pasiūlymus. Prenumeratorių kategoriją galėsite bet kada pakeisti ar atsisakyti pakartotinai užpildę prenumeratos informaciją. Išsiuntus naujienlaiškį, programa renka statistinius duomenis apie Jūsų veiksmus su naujienlaiškiu, pavyzdžiui ar atidarėte ir kada el. laišką, kokias ir kada paspaudėte nuorodas, programa fiksuoja naudotojo IP adresą, įrenginio bei naršyklės, kuriuos naudojote laiškui atidaryti, versiją. Su Jūsų el. pašto adresu susijusią statistiką saugome 2 metus nuo to momento, kai paskutinį kartą atsidarėte naujienlaiškį. Jūsų el. pašto adresą naujienlaiškių siuntimo tikslu tvarkysime iki Jūsų atsisakymo gauti Mokyklų tobulinimo centro informacinius pranešimus. Atsisakyti prenumeratos galite naujienlaiškio apačioje paspausdami atitinkamą nuorodą arba rašydami adresu info@mtc.lt
Aš sutinku su Paslaugų teikimo sąlygos
Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis
Projekto „Renkuosi mokyti!“ tel. +370 5  212 7173 El. paštas: info@renkuosimokyti.lt