rsz_dsc_6606.jpg

Šventiniame projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ atidarymo renginyje pirmą kartą pristatysime projekto dalyvius – sudėtingą atranką įveikusias mokyklas ir naująją „Renkuosi mokyti!“ mokytojų kartą. Šventės metu susiburs švietimo bendruomenės nariai, projekto partneriai, bičiuliai ir alumnai. Nuoširdžiai laukiame visų, kam rūpi Lietuvos švietimas – renginys nemokamas, atviras visiems.

Skaityti daugiau...

Komentuoti (0 Komentarai)

JAV prezidentas Teodoras Ruzveltas yra pastebėjęs, jog lyginimas – džiaugsmo vagis. Vis dėlto, gyvenant ir dirbant šiuolaikinėje konkurencingoje aplinkoje, retsykiais pasilyginti su kitais yra sveika ir naudinga. Išsamus ir objektyvus kurioje nors srityje veikiančių įstaigų, įmonių ar organizacijų palyginimas kiekvienam suteikia progą įvertinti savo stiprybes bei identifikuoti sritis, kuriose vertėtų pasitempti.

Skaityti daugiau...

Komentuoti (0 Komentarai)

Mokyklų tobulinimo centro steigėja švietimo ekspertė Eglė Pranckūnienė (55 m.) šioje srityje dirba jau 25 metus. Ji įsitikinusi, kad jokios technologijos, nauji mokymo metodai ir politinės koncepcijos nėra ir nebus svarbesni už gyvą mokytojo ir mokinio ryšį.

Skaityti daugiau...

Komentuoti (0 Komentarai)

Jau dešimtą kartą Finansų ministerija organizuoja geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burių“ – rinkimus ir apdovanojimus. ,,Europos burių“ rinkimais siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausią vertę žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei duodančius Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektus.

Skaityti daugiau...

Komentuoti (0 Komentarai)

Įgyvendinant projektą „Lyderių laikas 3“ 2017 m. pabaigoje 15 Rytų Lietuvos savivaldybių atliktas švietimo darbuotojų profesinio kapitalo raiškos matavimo tyrimas. Trečiajame „Lyderių laiko“ etape dalyvauja 45 Lietuvos savivaldybės, suskirstytos į tris srautus. Tyrimas atliktas Alytaus miesto ir rajono, Birštono, Druskininkų, Elektrėnų, Kaišiadorių, Kalvarijos, Kauno miesto ir rajono, Kazlų Rūdos, Lazdijų, Marijampolės, Šalčininkų, Trakų ir Varėnos rajono savivaldybėse. „Švietimo naujienos“ kalbina projekto „Lyderių laikas 3“ tyrėjų komandos vadovę doc. dr. Jūratę Valuckienę, esančią projekte nuo pat jo kūrimo pradžios.

Skaityti daugiau...

Komentuoti (0 Komentarai)

Balandžio 2 d. pasaulis mini didžiojo pasakininko Hanso Kristiano Anderseno gimtadienį (šiemet jam būtų sukakę 213 metų) ir švenčia Tarptautinę vaikų knygos dieną. Šiemet Lietuvoje balandžio 2 d. sutampa su antra Velykų diena, todėl tądien tiesiog ridensime Anderseno pasakų motyvais margintus kiaušinius. O štai balandžio 4-6 dienomis atostogaujančius vaikus ir jų tėvelius kviečiame pasiklausyti nuostabių Anderseno pasakų ir sudalyvauti neįtikėtinose kūrybinėse dirbuvėse. Užsiėmimai nemokami, tačiau būtina išankstinė registracija.

Štai kas Jūsų laukia:

Skaityti daugiau...

Komentuoti (0 Komentarai)
Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 Faks. +370 5  212 7173 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis