Lietuvos mokyklos aktyviai dalyvauja tarptautiniuose Erasmus+ Mokymosi visą gyvenimą projektuose. Juose dalyvaudamos mokyklų bendruomenės ne tik siunčia savo atstovus į projekto partnerių institucijas kitose šalyse, bet ir pačios organizuoja darbinius vizitus Lietuvoje bei priima kolegas iš kitų šalių.

Jeigu Jūsų svečiai norėtų susidaryti konkretesnį vaizdą apie Lietuvos švietimo istoriją, dabarties situaciją ir aktualijas, maloniai kviečiame atvykti į Vilnių, patį jo centrą, kur ir yra įsikūręs Mokyklų tobulinimo centras. Siūlome mokymosi renginį Jūsų projekto komandai (svečiams iš kitų šalių ir Jūsų mokyklos mokytojams) tema „Lietuvos švietimas: istorija, dabartinė švietimo sistema ir švietimo aktualijos“ (anglų kalba). Mokymosi metu vyks aktyvios, užsienio svečius įtraukiančios veiklos bei paskaita ir diskusija. Turime ilgametę patirtį vykdydami mokymosi vizitus Lietuvoje ir užsienyje, ir sėkmingai tai darome.

Svetingai sutiksime Jus ir Jūsų svečius!

Papildomai galime surengti ekskursiją pėsčiomis po Vilniaus senamiestį.


Daugiau informacijos suteiks mokymų vadovė Daiva Stasiulionienė tel. (8 5) 212 71 83, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Prisijungimas

Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 Faks. +370 5  212 7173 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis