Jau dešimtą kartą Finansų ministerija organizuoja geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burių“ – rinkimus ir apdovanojimus. ,,Europos burių“ rinkimais siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausią vertę žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei duodančius Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektus.

Burės – Europos Sąjungos struktūrinių investicijų, suteikiančių galimybę judėti pirmyn, kurti gražesnį, patogesnį gyvenimą kiekvienam iš mūsų, skatinti inovacijas, darbo vietų kūrimą, ekonomikos augimą, sparčiai gerinti sąlygas dirbti ir investuoti Lietuvoje, simbolis.

Šiais metais siekiama atkreipti dėmesį į didžiausią pridėtinę vertę turinčius, inovatyviausias idėjas įgyvendinančius projektus, kuriančius šiuolaikišką aplinką, suteikiančius galimybę augti projektus.

Prieš kelis mėnesius „Lyderių laikas 3“ teikė „Europos burėms“ savo kandidatūrą nominacijai „Už investicijas į žmogų“.

Komisija mūsų projektą įvertino kaip vieną geriausių ir verčiausių dalyvauti tolesniuose „Europos Burės“ rinkimuose.

Štai tokią žinutę gavome iš „Europos burių“ organizatorių:

Norime pasveikinti Jus – komisija Jūsų projektą įvertino kaip vieną geriausių ir verčiausių dalyvauti tolesniuose „Europos Burės“ rinkimuose. Kviečiame Jus pasidalinti čia žinia, pakviesti visus palaikyti visuomeniniame balsavime. “

Kreipiamės į Jus visus ir raginame balsuoti už projektą „Lyderių laikas 3“!

BALSUOKITE ČIA.

Balsavimas vyks iki balandžio 27 d.

Dėkojame už bendrystę ir palaikymą!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 vertinimas 100% (1 vertinimas)

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Slapukų politika