„Vaikų knygų sala“

Virtualus festivalis. Jau gruodžio 5-13 d. Registruokis, dalyvauk!

„Renkuosi mokyti!“

Prisijunk prie mūsų bendruomenės. Užpildyk kandidato anketą iki gruodžio 13 d.

Kviečiame prisidėti prie Mokyklų tobulinimo centro inicijuojamų programų, kurios skatina vaikus atrasti mokymosi džiaugsmą, augimo ir skirti 1,2 proc. pajamų mokesčio. Susipažinkite – tai „Renkuosi mokyti!ir „Vaikų žemė“! Jūsų kirta parama pasirinktai programai yra be galo svarus indėlis į jos gyvavimą, sklandžią veiklą bei tikslų siekimą.

„Renkuosi mokyti! siekia, kad vieną dieną kiekvienas vaikas, nepriklausomai nuo savo socialinės, kultūrinės ir ekonominės padėties, mokykloje jaustųsi gerbiamas ir vertinamas, kad galėtų atskleisti savo potencialą.

Programa suteikia unikalią galimybę 2 metus būti mokytoju – prisidėti prie realių pokyčių vaiko gyvenime, tapti švietimo lyderiu ir pokyčių iniciatoriumi švietime, politikoje ir visuomenėje. Taip pat ši programa įtraukia ir visą mokyklos bendruomenę kviesdama savo mokykloje kurti pokyčių projektus Tai įgalina kurti pokyčius ir taikyti įtraukiojo ugdymo principus, siekiant mokykloje pastebėti kiekvieną vaiką.

Plačiau apie „Renkuosi mokyti!“: www.renkuosimokyti.lt

Informaciją, kaip skirti 1,2 proc. rasite čia: www.renkuosimokyti.lt/paremk

 

„Vaikų žemė“ ‒ tai literatūros pažinimo programa vaikams ir paaugliams. Svarbiausias programos tikslas – skaitymo džiaugsmą patiriantys vaikai!

Stengdamiesi užkrėsti juos skaitymo malonumu, programa inicijuoja įvairiausias veiklas – organizuoja literatūrines dienos stovyklas Lietuvoje ir užsienyje, kurių metu kūrybinių, interaktyvių, žaidybinių veiklų pagalba vaikai pažįsta knygas ir jų kūrėjus. Rengia literatūros, meno ir pramogų festivalius, kurie per kelerius metus jau tapo tarptautiniais. Kviečia vaikus į ypatingas pamokas ‒ kai apie lietuvių kalbą, istoriją, muziką ar kitą discipliną gali išgirsti iš rašytojo ar iliustratoriaus lūpų. Ir nuolat ieško šiuolaikinių, skaitmenizuotų ir interaktyvių būdų populiarinti skaitymą.

Plačiau apie „Vaikų žemę“: www.vaikuzeme.lt

Informaciją, kaip skirti 1,2 proc. rasite čia: www.vaikuzeme.lt/kaip-paremti

 

Ačiū Jums už palaikymą!

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Komentarų modulį sukurė CComment

Naujienlaiškių prenumerata

VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ svetainėje įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurių pagalba Jus informuosime apie mūsų organizuojamus mokymus, renginius ar pasidalinsime kita jums aktualia informacija ir naujienomis. Užsisakius naujienlaiškį, Jūsų el. pašto adresą naudosime remdamiesi Jūsų sutikimu, kurį galite bet kuriuo metu atšaukti atsisakydami prenumeratos. Tvarkant duomenis Jūsų el. pašto adresą priskirsime tam tikrai prenumeratorių kategorijai, kurią prenumeruodami pasirenkate. Tai darome tam, kad galėtume pateikti labiau individualizuotus pasiūlymus. Prenumeratorių kategoriją galėsite bet kada pakeisti ar atsisakyti pakartotinai užpildę prenumeratos informaciją. Išsiuntus naujienlaiškį, programa renka statistinius duomenis apie Jūsų veiksmus su naujienlaiškiu, pavyzdžiui ar atidarėte ir kada el. laišką, kokias ir kada paspaudėte nuorodas, programa fiksuoja naudotojo IP adresą, įrenginio bei naršyklės, kuriuos naudojote laiškui atidaryti, versiją. Su Jūsų el. pašto adresu susijusią statistiką saugome 2 metus nuo to momento, kai paskutinį kartą atsidarėte naujienlaiškį. Jūsų el. pašto adresą naujienlaiškių siuntimo tikslu tvarkysime iki Jūsų atsisakymo gauti Mokyklų tobulinimo centro informacinius pranešimus. Atsisakyti prenumeratos galite naujienlaiškio apačioje paspausdami atitinkamą nuorodą arba rašydami adresu info@mtc.lt
Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 Faks. +370 5  212 7173 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis