Kviečiame prisidėti prie Mokyklų tobulinimo centro inicijuojamų programų, kurios skatina vaikus atrasti mokymosi džiaugsmą, augimo ir skirti 1,2 proc. pajamų mokesčio. Susipažinkite – tai „Renkuosi mokyti!ir „Vaikų žemė“! Jūsų kirta parama pasirinktai programai yra be galo svarus indėlis į jos gyvavimą, sklandžią veiklą bei tikslų siekimą.

„Renkuosi mokyti! siekia, kad vieną dieną kiekvienas vaikas, nepriklausomai nuo savo socialinės, kultūrinės ir ekonominės padėties, mokykloje jaustųsi gerbiamas ir vertinamas, kad galėtų atskleisti savo potencialą.

Programa suteikia unikalią galimybę 2 metus būti mokytoju – prisidėti prie realių pokyčių vaiko gyvenime, tapti švietimo lyderiu ir pokyčių iniciatoriumi švietime, politikoje ir visuomenėje. Taip pat ši programa įtraukia ir visą mokyklos bendruomenę kviesdama savo mokykloje kurti pokyčių projektus Tai įgalina kurti pokyčius ir taikyti įtraukiojo ugdymo principus, siekiant mokykloje pastebėti kiekvieną vaiką.

Plačiau apie „Renkuosi mokyti!“: www.renkuosimokyti.lt

Informaciją, kaip skirti 1,2 proc. rasite čia: www.renkuosimokyti.lt/paremk

 

„Vaikų žemė“ ‒ tai literatūros pažinimo programa vaikams ir paaugliams. Svarbiausias programos tikslas – skaitymo džiaugsmą patiriantys vaikai!

Stengdamiesi užkrėsti juos skaitymo malonumu, programa inicijuoja įvairiausias veiklas – organizuoja literatūrines dienos stovyklas Lietuvoje ir užsienyje, kurių metu kūrybinių, interaktyvių, žaidybinių veiklų pagalba vaikai pažįsta knygas ir jų kūrėjus. Rengia literatūros, meno ir pramogų festivalius, kurie per kelerius metus jau tapo tarptautiniais. Kviečia vaikus į ypatingas pamokas ‒ kai apie lietuvių kalbą, istoriją, muziką ar kitą discipliną gali išgirsti iš rašytojo ar iliustratoriaus lūpų. Ir nuolat ieško šiuolaikinių, skaitmenizuotų ir interaktyvių būdų populiarinti skaitymą.

Plačiau apie „Vaikų žemę“: www.vaikuzeme.lt

Informaciją, kaip skirti 1,2 proc. rasite čia: www.vaikuzeme.lt/kaip-paremti

 

Ačiū Jums už palaikymą!

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1