Krepšelis

Dar nieko nepasirinkote

 

Vadyba, kurianti pridėtinę vertę

AID.jpg

 

Renginio data: Gruodis  7 d.
Pirmadienis 13:00 - 17:00 val.

 

Mokyklų vadovams

  

   Peržiūros : 59

 

 

Gebėjimas greitai keistis niekada nebuvo toks svarbus kaip šiandien. Vadovas negali neskubėti ir per daug laiko skirti svarstymams. Privalome keistis, iš naujo vertinti situaciją ir vėl keistis. Tik kaita turėtų daryti teigiamą poveikį organizacijai.
Mokymuose giliau suprasime save ir savo įtaką mokyklos kaitai, praktiškai ieškosime atsakymų į kasdien vadovui iškylančius klausimus, ieškosime būdų, kaip geriau susikalbėti su savo bendruomene.  Mokysimės reflektuojant įžvelgti savo stiprybes ir tobulintinas sritis, aptarsime savo tobulėjimo plano variantus.

Programa:

Kokią mokyklą kuriame?
Vadovas ir jo gebėjimas komunikuoti. Iššūkiai ir galimybės
Planavimas.  Vizija ir misija, kuriant strategiją.
Lyderystė mokykloje.

Tikslas:

Efektyvinti savo švietimo vadybos veiklas, nulemiančias mokyklos sėkmę.

Seminaro rezultatas  –  mokyklos virsmas organizacija, kurioje vadybinė komanda kuria pridėtinę vertę.

Seminaro vadovė -  Loreta Šernienė, Alytaus šv. Benedikto gimnazijos direktorė,  sertifikuota švietimo lyderystės konsultantė, projekto „Lyderių laikas“ 2  programoje  baigė specializuotą programą „Ugdymo proceso vadyba“. Loreta  projekto „Mokyklų, savivaldybių konsultavimas, mokytojų bei švietimo vadybininkų mokymai bei metodikų parengimas“ dalyvė ir konsultantė.   Loreta mokyklų veiklos tobulinimo konsultantė. Loreta Šernienė turi daugiametę  lektoriavimo  patirtį  (nuo 2000 metų), ji  organizuoja seminarus ir įvairius mokymus Lietuvos pedagogams įvairiuose  šalies švietimo centruose. Veda seminarus vadovams ir mokyklų komandoms, moderuoja diskusijų grupes, veda komandos renginius.  

Nuotoliniai mokymai.
Trukmė: 8 ak.val.
(12-07 d. 4 akad.val.+ 12-10 d. 4 akad.val.)


Registracija

 

Naujienlaiškių prenumerata

Paslaugų teikimo sąlygos: VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ svetainėje įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurių pagalba Jus informuosime apie mūsų organizuojamus mokymus, renginius ar pasidalinsime kita jums aktualia informacija ir naujienomis. Užsisakius naujienlaiškį, Jūsų el. pašto adresą naudosime remdamiesi Jūsų sutikimu, kurį galite bet kuriuo metu atšaukti atsisakydami prenumeratos. Tvarkant duomenis Jūsų el. pašto adresą priskirsime tam tikrai prenumeratorių kategorijai, kurią prenumeruodami pasirenkate. Tai darome tam, kad galėtume pateikti labiau individualizuotus pasiūlymus. Prenumeratorių kategoriją galėsite bet kada pakeisti ar atsisakyti pakartotinai užpildę prenumeratos informaciją. Išsiuntus naujienlaiškį, programa renka statistinius duomenis apie Jūsų veiksmus su naujienlaiškiu, pavyzdžiui ar atidarėte ir kada el. laišką, kokias ir kada paspaudėte nuorodas, programa fiksuoja naudotojo IP adresą, įrenginio bei naršyklės, kuriuos naudojote laiškui atidaryti, versiją. Su Jūsų el. pašto adresu susijusią statistiką saugome 2 metus nuo to momento, kai paskutinį kartą atsidarėte naujienlaiškį. Jūsų el. pašto adresą naujienlaiškių siuntimo tikslu tvarkysime iki Jūsų atsisakymo gauti Mokyklų tobulinimo centro informacinius pranešimus. Atsisakyti prenumeratos galite naujienlaiškio apačioje paspausdami atitinkamą nuorodą arba rašydami adresu info@mtc.lt
Aš sutinku su Paslaugų teikimo sąlygos
Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis
Projekto „Renkuosi mokyti!“ tel. +370 5  212 7173 El. paštas: info@renkuosimokyti.lt