Organizacijos komandos bendradarbiavimas dėl bendro tikslo - viena iš svarbiųjų šiuolaikinės vadybos praktikų, padedanti priimti kokybiškus sprendimus, įgalinti ir motyvuoti žmones, geriausiai panaudoti jų kompetencijas, t.y. geriau įgyvendinti savo tikslus.

Šios programos tikslas - apžvelgti mokyklos situaciją (bendradarbiavimo kultūros stipriąsias ir silpnąsias sritis), aptarti ir suplanuoti gaires bendradarbiavimo kultūrai stiprinti.


RENGINIO PROGRAMA

• SUSIBŪRIMAS. Susipažinimo kūrybinės/ komandinės veiklos. Kodėl mes čia – renginio pristatymas. Įvadas į temą.

• ISTORIJA. Esamos bendradarbiavimo kultūros mokykloje aptarimas naudojant naratyvo metodą, kuris padeda kurti bendrą tapatybės jausmą ir įprasminti istoriją.

• KRYPTYS - ką turime padaryti šiandien, kad būtume sėkmingi rytoj. Diskusija padedanti išgryninti kryptis, ko reikia, kad mokyklos bendradarbiavimo kultūra stiprėtų naudojant vaidmeninių debatų metodą.

• IDĖJOS ĮGYVENDINIMUI. Grupinis darbas ieškant idėjų ir būdų mokyklos bendradarbiavimo kultūrai stiprinti. Planavimas.


REZULTATAS

Renginio metu suplanuojamos bendradarbiavimo stiprinimo gairės.

Tolimesnė sėkmė priklauso, nuo to, kaip bendruomenės dalyviai įgyvendina iniciatyvas, t.y. kaip vyksta savarankiška darbo grupių veikla (suplanuotos kasdienės veiklos, renginiai, projektai).

Galime pasiūlyti  palaikomąjį konsultavimą projektinėms grupėms, pagal poreikį – papildomus mokymus, pavyzdžiui, telkiantis lyderis, bendradarbiavimo praktikos, pasidalytoji lyderystė, ir pan.

MOKYMŲ VADOVAIRūta Gudmonaitė - PRIMUM ESSE mokymų konsultantė, ISM Švietimo vadybos magistrė, sertifikuota švietimo lyderystės konsultantė, baigusi tęstinę mokymo trenerių rengimo programą, tarptautinę koučingo specialistų su sustiprintu psichologiniu paruošimu mokymo programą. Patirtis rengiant mokymo programas ir įgyvendinant mokymus - 14 metų. Veda seminarus vadovams ir specialistams, moderuoja diskusijų grupes, veda komandos renginius.Audrius Matiukas PRIMUM ESSE mokymo konsultantas, baigęs VU psichologijos studijas, sertifikuotas ICF koučingo specialistas, sertifikuotas švietimo lyderystės konsultantas, turintis 18 metų konsultacinio ir dėstomojo darbo patirtį. Veikla - mokymai vadovams ir specialistams; grupių tęstinis procesinis konsultavimas; renginių moderavimas, individualus konsultavimas.
Audrius ir Rūta turi didelę patirtį, dirbdami su švietimo organizacijomis - yra neformaliųjų švietimo lyderystės studijų dėstytojai, švietimo konsultantų rengimo programos dėstytojai, darbo grupių konsultantai. Dirba su mokyklomis, švietimo centrais, savivaldybių švietimo specialistais.


Mokymai gali vykti Jūsų mokykloje arba Mokyklų tobulinimo centre. Mokymų trukmė - 6 akademinės valandos.
Daugiau informacijos suteiks vadovė Rita Stankevičienė tel. (8 5) 212 71 83, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 vertinimas 100% (2 vertinimai)

Naujienlaiškių prenumerata

VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ svetainėje įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurių pagalba Jus informuosime apie mūsų organizuojamus mokymus, renginius ar pasidalinsime kita jums aktualia informacija ir naujienomis. Užsisakius naujienlaiškį, Jūsų el. pašto adresą naudosime remdamiesi Jūsų sutikimu, kurį galite bet kuriuo metu atšaukti atsisakydami prenumeratos. Tvarkant duomenis Jūsų el. pašto adresą priskirsime tam tikrai prenumeratorių kategorijai, kurią prenumeruodami pasirenkate. Tai darome tam, kad galėtume pateikti labiau individualizuotus pasiūlymus. Prenumeratorių kategoriją galėsite bet kada pakeisti ar atsisakyti pakartotinai užpildę prenumeratos informaciją. Išsiuntus naujienlaiškį, programa renka statistinius duomenis apie Jūsų veiksmus su naujienlaiškiu, pavyzdžiui ar atidarėte ir kada el. laišką, kokias ir kada paspaudėte nuorodas, programa fiksuoja naudotojo IP adresą, įrenginio bei naršyklės, kuriuos naudojote laiškui atidaryti, versiją. Su Jūsų el. pašto adresu susijusią statistiką saugome 2 metus nuo to momento, kai paskutinį kartą atsidarėte naujienlaiškį. Jūsų el. pašto adresą naujienlaiškių siuntimo tikslu tvarkysime iki Jūsų atsisakymo gauti Mokyklų tobulinimo centro informacinius pranešimus. Atsisakyti prenumeratos galite naujienlaiškio apačioje paspausdami atitinkamą nuorodą arba rašydami adresu info@mtc.lt
Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 Faks. +370 5  212 7173 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Slapukų politika