Seminaras skirtas sudėtingų situacijų analizės ir valdymo įgūdžių temai. Mokymai skirti padėti suprasti psichologinį mechanizmą - kas vyksta su mumis konfliktinėse situacijose, kaip neįsitraukti į konfliktus, kaip pačiam jų neprovokuoti ir kaip konstruktyviai reaguoti sudėtingose situacijose. Dažnai manoma, kad mes turime du pasirinkimus – galiu būti arba reiklus („kietas“, orientuotas į rezultatą, bet nežmogiškas, arba draugiškas („minkštas“, orientuotas į santykius, bet neveiksmingas). Tačiau bendravimo psichologijos ekspertai sako, kad egzistuoja ir kiti modeliai. Derybų, kur laimime abu (Win-win negotiation), įsitvirtinančio elgesio (assertive behavior), nesmurtinės komunikacijos (nonviolent communication, NVC) modeliai parodo, kaip galima siekti savo tikslų, išsaugant draugiškus santykius ir pagarbą kitiems. Santykis, kuriame nėra pralaimėjusųjų. Toks įgūdis svarbus ne tik dalykiniame bendravime, bet ir kitose gyvenimo srityse. Ir tai yra daugiau, nei vien įgūdis!

Programa:

  • Įvadas į konflikto psichologiją. Konfliktų priežastys. Kaip atpažinti? Kaip reaguojame į sudėtingą situaciją – individualus stilius. Kaip mes provokuojame kitus ir esame provokuojami patys. Transakcijos ir psichologinės būsenos.
  • Kaip valdyti konfliktą. Holistiniai konflikto valdymo modeliai (win-win, assertiveness, NVC). NVC modelis - filosofija ir konkretus metodas. NVC, kaip konfliktinių situacijų prevencija ir intervencija. 4 NVC modelio žingsniai.
  • Įgūdžiai. Praktinės užduotys, kurių dėka mokomės taikyti NVC principus santykių situacijose.

Metodai: Teorija, pavyzdžiai, atvejų aptarimas, pratybos.

Seminarą veda: Psichologas (VU), Koučingo konsultantas (UK, 2011), Švietimo lyderystės konsultantas (2014) .Turi 17 metų konsultacinio darbo patirtį. PRIMUM ESSE klientams yra pravedęs daugiau nei 600 seminarų, 100 komandinių renginių. Dirba su įvairiomis vadovavimo, lyderystės, pardavimo ir asmeninio ugdymo programomis.

Ekspertinės sritys:

  • mokymo programų rengimas ir įgyvendinimas
  • konsultacinių projektų įgyvendinimas
  • grupių moderavimas
  • koučingo sesijos
  • organizacijų tobulinimo, kūrybiniai renginiai

Mėgstu pats gerai suprasti, kas ir kodėl vyksta su mumis tame, ką mes darome. Ir padėti visą tai pamatyti kitiems. Kad augtume.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Naujienlaiškių prenumerata

VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ svetainėje įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurių pagalba Jus informuosime apie mūsų organizuojamus mokymus, renginius ar pasidalinsime kita jums aktualia informacija ir naujienomis. Užsisakius naujienlaiškį, Jūsų el. pašto adresą naudosime remdamiesi Jūsų sutikimu, kurį galite bet kuriuo metu atšaukti atsisakydami prenumeratos. Tvarkant duomenis Jūsų el. pašto adresą priskirsime tam tikrai prenumeratorių kategorijai, kurią prenumeruodami pasirenkate. Tai darome tam, kad galėtume pateikti labiau individualizuotus pasiūlymus. Prenumeratorių kategoriją galėsite bet kada pakeisti ar atsisakyti pakartotinai užpildę prenumeratos informaciją. Išsiuntus naujienlaiškį, programa renka statistinius duomenis apie Jūsų veiksmus su naujienlaiškiu, pavyzdžiui ar atidarėte ir kada el. laišką, kokias ir kada paspaudėte nuorodas, programa fiksuoja naudotojo IP adresą, įrenginio bei naršyklės, kuriuos naudojote laiškui atidaryti, versiją. Su Jūsų el. pašto adresu susijusią statistiką saugome 2 metus nuo to momento, kai paskutinį kartą atsidarėte naujienlaiškį. Jūsų el. pašto adresą naujienlaiškių siuntimo tikslu tvarkysime iki Jūsų atsisakymo gauti Mokyklų tobulinimo centro informacinius pranešimus. Atsisakyti prenumeratos galite naujienlaiškio apačioje paspausdami atitinkamą nuorodą arba rašydami adresu info@mtc.lt
Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 Faks. +370 5  212 7173 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Slapukų politika