Jei kartais jums atrodo, kad mokiniai nėra motyvuoti, neprisiima atsakomybės už savo mokslo rezultatus, nesusidomi kad ir ką bebandytumėt, išbandykite įgalinimą. Seminaro paskirtis – padėti mokytojui sukurti tokią pamoką ir santykį, kad mokiniai pamokoje norėtų ir galėtų gerai mokytis.

Programa:

  • Kas įgalina vaiką? Kokios įgalinimo naudos mokiniui ir mokytojui?
  • Galimos mokytojo klaidos, kurios užkerta kelią įgalinimui pamokoje.
  • 4 įgalinimo komponentai ir mokytojo strategijos jiems įgyvendinti.
  • 4 sąlygos pamokoje, kurios būtinos, kad įgalinimas vyktų.
  • Galimi iššūkiai. Kaip juos valdyti.

Kviečiu įgyti žinių, atsikratyti kai kurių senų įpročių ir pasidalinti naujomis idėjomis, išbandyti viską veiksme ir galiausiai savo pamokas paversti galingomis.


Seminaro vadovė : Rūta Gudmonaitė - PRIMUM ESSE mokymų konsultantė, Lyderių laikas 2 ISM Švietimo lyderystės magistrė , sertifikuota švietimo lyderystės konsultantė, baigusi tęstinę mokymo trenerių rengimo programą, tarptautinę koučingo specialistų su sustiprintu psichologiniu paruošimu mokymo programą. Patirtis rengiant mokymo programas ir įgyvendinant mokymus - 14 metų. Veda seminarus vadovams ir specialistams, moderuoja diskusijų grupes, veda komandos renginius.

Rūta turi didelę patirtį, dirbdami su švietimo organizacijomis - yra neformaliųjų švietimo lyderystės studijų dėstytojai, švietimo konsultantų rengimo programos dėstytojai, darbo grupių konsultantai. Dirba su mokyklomis, švietimo centrais, savivaldybių švietimo specialistais.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 vertinimas 86% (5 vertinimai)
Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 Faks. +370 5  212 7173 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis