Mokytojo profesionalumas yra vienas iš pagrindinių veiksnių, lemiančių gerus mokinių mokymosi rezultatus. Tai ypač svarbu mokiniams su žemesniais pasiekimais. Jiems būtini patys geriausi mokytojai ir ypatingas dėmesys jų mokymosi planavimui ir įgyvendinimui.

Bet ką reiškia būti profesionaliu mokytoju? Daugėjant mūsų švietimo sistemoje įvairių standartizuotų mokinių žinių patikrinimų, mokytojo profesionalumas ir „kokybė“ pradedami vertinti priklausomai nuo jų rezultatų. Betgi daug svarbiau yra kiekvieno mokinio pažanga, kuri pagal formalius kriterijus gali atrodyti labai menka, bet iš tiesų gali būti labai didelė.

Kaip atsakyti sau į klausimą – ar aš esu profesionalus mokytojas?

Ar užtenka tiesiog gerai išmanyti savo dėstomą dalyką?

Mokytojo autoritetas klasėje, mokykloje ir visuomenėje? 

Mokytojo profesionalumas,  mokytojo autoritetas,  mokytojo savivertė  - kaip tai susiję?

Į šiuos ir kitus klausimus Jums padės atsakyti Marinos Vildžiūnienės vedamas seminaras „Profesionalus mokytojas – sėkmingi mokiniai“.

Seminaro turinys

  • Profesionalaus  mokytojo samprata; mokytojo autoritetas; autoritetai mokytojui.
  • Mokytojo kompetencijos mokinių ir tėvų akimis.
  • Mokytojas klasėje: didaktinės kompetencijos plėtra, klasės valdymo metodai.
  • Mokytojo veiklos klasėje savianalizės būdai.

Marina_seminarui.jpeg

 

 

Seminaro vadovė - Marina Vildžiūnienė, Mokyklų tobulinimo centro programų direktorė, mokymų programų kūrėja ir mokymų vadovė įvairiems švietimo lygmenims Lietuvoje ir užsienyje, programos „Renkuosi mokyti!" kūrėja, patyrusi švietimo lyderystės konsultantė (Senior consultant in educational leadership),  turi daugiau nei 30 metų darbo patirtį švietimo srityje.

 

 

Mokymai gali vykti Jūsų mokykloje arba Mokyklų tobulinimo centre. Mokymų trukmė - 6 akademinės valandos. Kaina sutartinė.

Daugiau informacijos suteiks vadovė Rita Stankevičienė tel. (8 5) 212 71 83, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 Faks. +370 5  212 7173 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis