1852_1280.jpg


Vaikų amžius – 7-10 metų (1-4 klasių mokiniai)
Grupės dydis – ne daugiau 20 vaikų
Stovyklos datos – spalio 30 - lapkričio 4 d., nuo 8.30 val. iki 17.30 val. SVARBU – LAPKRIČIO 1 D. STOVYKLOJE PERTRAUKA. TĘSIAME LAPKRIČIO 2 D.
Stovyklos vieta – Mokyklų tobulinimo centras, Mokytojų namai, Vilniaus 39, Vilnius
Stovyklos kaina – 130 eurų. Leidžiantiems du ar daugiau vaikų iš tos pačios šeimos – 10 proc. nuolaida kiekvienam vaikui. Į kainą įskaičiuota programa ir maitinimas.
Maitinimas – pietūs kavinėje ir užkandžiai užsiėmimų vietoje.

Papildomą informaciją suteiks: Justinas
el paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
arba mob. telefonu 86162 6966

Registracija į stovyklą vyksta užpildžius šią formą https://goo.gl/PwPxrN

DĖMESIO, TĖVELIAI! Kadangi  lapkričio 1 d. išpuola per patį stovyklos vidurį – trečiadienį – tądien stovykloje darome pertrauką. Tęsiame lapkričio 2 d., o baigiame ne penkadienį, bet šeštadienį parodos atidarymu. Prašome turėti tai minty registruojant vaiką.

Švietimo kaitos lyderių „Mokyklų tobulinimo centro“ inicijuotas projektas „Vaikų žemė“ rengia originaliausias dienos stovyklas pradinukams, kurių  pagrindinė mintis – kaskart vis kitoks nuotykis. Rudens atostogų metų pradinukus kartu su kultūringa pele Stase, meno gerbėju drambliu Odžiu, biologu triušiu Kardamonu ir kitais solidžiais meno žinovais kviečiame leistis į svaiginančią kelionę po dailės pasaulį.

Kaip gimė šios stovyklos idėja?

Vilniuje gyvena meno išmanytoja ir vaikų rašytoja Monika Krikštopaitytė. Ir dar Vilniuje gyvena didžiulė meno gerbėja, visai netgi kultūringa pelė Stasė. Ir štai kartą pelė Stasė klaidžiuose Vilniaus Dailės akademijos koridoriuose sutiko garbiąją menotyrininkę ir juodvi išsikalbėjo. Pasirodo, Stasė užantyje laikė neįtikėtiną istoriją apie vieną meno paslaptį. Monika pelės pasakojimą užrašė, iliustratorė Dalia Karpavičiūtė iliustravo, ir išėjo puiki knyga. Jums knieti sužinoti pelės Stasės paslaptį? Oooo, neskubėkit. Viską sužinosite atvykę į stovyklą. Skaitysime kvapą gniaužiančią istoriją ir kasdien susipažinsime su kažkuria dailės rūšimi – tapyba, grafika, performansu, skulptūra. Stovyklautojai susitiks su skirtingų meno sričių atstovais, lankysis galerijose, menininkų dirbtuvėse, patys galės kurti, tapyti, pasinerti į daugelį aktyvių, kūrybinių, pramoginių, edukacinių veiklų. Savaitę vainikuos šurmulingas stovyklautojų parodos atidarymas. Kaip visada bus daug veiksmo, įspūdžių, emocijų.

Norėtumėt pasisvečiuoti Vaikų žemėje ir sužinoti meno pasaulio paslaptis? Tuomet paprašykite mamos, tėvelio, močiutės, senelio ar kito artimo suaugusiojo, kad užpildytų štai šią anketą https://goo.gl/PwPxrN  ir mes lauksime Jūsų rudens atostogų pradžioje. Kur atvykti, ką pasiimti, ko neimti ir daugelį kitų svarbių dalykų atsiųsime po registracijos.

O jei vis dar kyla klausimų, tuomet reikia rašyti laišką Justinui į Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba jam paskambinti telefonu 8 616 26966 ir viską išsiaiškinti.

Iki pasimatymo, bičiuli!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 vertinimas 80% (3 vertinimai)

Prisijungimas

Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 Faks. +370 5  212 7173 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis