Ar žinai, kur renkasi visų mylimiausi knygų veikėjai? Dar nežinai? Dar negirdėjai? Paimk mamą už rankos, paimk tėtį, sesę, brolį, paimk ir pusbrolį ar pusseserę (juk kuo mūsų daugiau – tuo smagiau), persirenkite mėgiamiausiais knygų veikėjais ir gruodžio 7 dieną 19.15 (taip taip, jau visai greitai!) atkeliaukite į Vilniaus mokytojų namus, kuriuose vyks „Knygų veikėjų karnavalas “.

Kaip ir pridera tikrai geram karnavalui, čia jūsų lauks daugybė smagybių: sutiksite persirengėlių iš įvairiausių knygų, pasakų, komiksų ir kitų literatūros kūrinių, pamatysite (o galbūt ir patys sudalyvausite, jei norite laimėti fantastiškų prizų!) pristatomąjį knygų veikėjų pasirodymą, išgirsite dar niekur negirdėtą grupės, kurios nariai – vaikų knygų autoriai ir iliustratoriai, pasirodymą, galėsite šokti ir dainuoti kartu, pasmaguriauti improvizuotoje kavinėje bei... (garsūs plojimai) laimėti daugybę prizų: naujausių knygų vaikams ir paaugliams, nominuotų Metų knygos rinkimuose ir dar nespėjusių gauti nominacijų, o taip pat (dar garsesni plojimai) –kelionę dviems į Švedijoje esantį nuostabųjį vaikų muziejų „Junibacken“!

Pasižymėkite kalendoriuose – gruodžio 7 d., penktadienis, 19.15 val. Vilniaus mokytojų namų Didžioji salė. Teprasideda linksmybės!


Knygų veikėjų pasirodymas

Karnavalo vinis – knygų veikėjais persirengusių vaikų ir suaugusiųjų pasirodymas, kurio metu užsiregistravę dalyviai pristatys savo veikėjus, o nugalėtojai laimės didįjį prizą – kelionę dviems (vienam suaugusiam ir vienam vaikui) į vaikų muziejų „Junibacken“, esantį Švedijoje (https://www.junibacken.se/en/). Antros ir trečios vietos laimėtojai taip pat bus gausiai apdovanoti naujausiomis knygomis vaikams ir paaugliams! Verta pasistengti, tiesa?

Knygų veikėjų pasirodymą vertins didi komisija – Cosplay kultūros (persirengimo į personažus) išmanytojai ir drabužių dizaineriai.

Knygų veikėjų pasirodymo taisyklės:

  1. Jūsų pasirinktas veikėjas (ar keli veikėjai) privalo būti iš literatūros kūrinio (grožinio ar liaudies) – pasakos, legendos, romano, komikso, eilėraščio, apsakymo ir panašiai.
  2. Knygų veikėjų pasirodymuose kviečiame dalyvauti ne tik vaikus, bet ir tėvelius, brolius ir seseris, pusbrolius ir pusseseres: komandas, sudarytas iš kelių asmenų. Tebūna tai šeimos šventė :)
  3. Komandą turi sudaryti bent vienas vaikas arba jaunuolė/is iki aštuoniolikos metų. Komandos narių skaičius neribojamas: vaikas (arba jaunuolė/is) gali pasirodyti ir vienas, ir su šeima, ir su draugais. Registruojantis svarbu nurodyti komandos narių skaičių.
  4. Knygų veikėjų pasirodyme gali dalyvauti tik užsiregistravusios komandos. Registracijos forma štai čia –> https://goo.gl/forms/3iQ5gCQ9GH6MoYJn2. Komandų skaičius ribotas – ne daugiau 15, tad paskubėkite registruotis.
  5. Komandos pasirodymo trukmė – ne ilgiau 2 (dviejų) minučių.
  6. Pasirodymo metu galima naudoti muziką (įrašytą ar gyvą), video įrašus, kitus įspūdį stiprinančius dalykus.
  7. Pasirodymus vertins trijų žmonių komisija, kurios nariai – cosplay kultūros atstovai ir kostiumų dizaineriai.
  8. Pirmą vietą laimėjusiai komandai bus įteiktas pagrindinis prizas – kelionė dviems į Švedijoje esantį vaikų muziejų „Junibacken“ (mūsų manymu, muziejus įdomiausias vaikams iki 11 metų), kurį įsteigė festivalio „Vaikų Kalėdų sala“ globėja Vilniaus miesto savivaldybė ir kelionių agentūra Yes Travel. Į kelionės kainą įskaičiuoti du kelionės Vilnius – Stokholmas – Vilnius bilietai lėktuvu, dvi nakvynės viešbutyje ir muziejaus bilietai. Kelionės datas (nuo sausio iki gegužės pabaigos) prizo laimėtojai susiderins su konkurso partnere Yes Travel.
  9. Antrą ir trečią vietą laimėjusioms komandoms bus įteikti knygų rinkiniai bei kitos mielos literatūrinės dovanėlės.

Laukiame visų!

Knygų veikėjų karnavale laukiame visų – užsiregistravusių į knygų veikėjų pasirodymą, persirengusių, bet nedalyvausiančių knygų veikėjų pasirodyme, nepersirengusių (vakarėlio metu veiks „kaukių kūrimo punktas“, kuriame galėsite susikurti simbolinį kostiumą ir truputį pasipuošti), bei visų kitų, kuriems patinka šokiai ir karnavalai.

Iš knygų veikėjų pasirodyme nedalyvaujančių persirengėlių komisija taip pat išrinks originaliausio kostiumo savininką, kurį apdovanos mūsų partnerių įsteigtais prizais!

Pasiruošę pašėlti? Nieko nelaukdami kimbame į darbus, karpome medžiagas, gaminame kostiumus ir ruošiamės geriausiam žiemos vakarėliui!


Knygų veikėjų karnavalas yra vaikų ir jaunimo literatūros festivalio „Vaikų Kalėdų sala“ dalis. Daugiau informacijos apie festivalį rasite čia ­–> http://bit.ly/2OZmIe7. Turite klausimų? Rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Iki pasimatymo karnavale!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Prisijungimas

Prisijungę prie MTC svetainės Jūs galėsite peržiūrėti savo pasirinktus renginius, sąskaitas bei užsakymus.

Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis
Projekto „Renkuosi mokyti!“ tel. +370 5  212 7173 El. paštas: info@renkuosimokyti.lt